Network Menu

Aktiviteter – kommande

Här kan du läsa vilka aktiviteter som är planerade.

Datum/Tid Aktivitet
Monday May 24, 2021
Hela dagen
”Tullias värld” av Kerstin Ekman
Tuesday April 13, 2021
Hela dagen
”Utan personligt ansvar” av Lena Andersson
Saturday March 27, 2021
Hela dagen
SWEA Internationals årsmöte 2021
Tuesday March 23, 2021
Hela dagen
Webbinarium: Medlemsvård i SWEA
Saturday March 20, 2021
10:00 – 18:00
Richmond, Walking Tour i Shockoe Bottom
Richmond Main Street Station, Richmond VA
Monday March 15, 2021
Hela dagen
Webbinarium: Som någon annan bäddar
Saturday March 13, 2021
14:00 – 15:00
MOCA, Virginia Museum of Contemporary Art, "NOURISH"
MOCA, Virginia Beach VA
Monday March 8, 2021
Hela dagen
Webbinarium: Omgiven av idioter
Thursday March 4, 2021
Hela dagen
”Silvervägen” av Stina Jackson
Thursday March 4, 2021
12:00 – 14:00
Bokklubben träff på Bubbas
Bubbas Seafood Restaurant and Crabhouse, Virginia Beach VA
Wednesday March 3, 2021
Hela dagen
Webbinarium: Internationell terrorism och säkerhet
Monday March 1, 2021
17:00 – 18:00
Styrelsemöte
The Burger Bar by Wegmans, Virginia Beach VA